Λίστα Επιτυχόντων

Από το 1983 που ξεκινήσαμε πρώτοι στην Ελλάδα την αθλητική προετοιμασία υποψηφίων Τ.Ε.Φ.Α.Α και Σωμάτων Ασφαλείας, έχουμε την τιμή και την χαρά, χιλιάδες δικά μας παιδιά να στελεχώνουν αυτά τα επαγγέλματα με ήθος και φρόνημα, κερδίζοντας παράλληλα στον αγώνα της ζωής τους.

Λίστα επιτυχόντων 2021 - 2022

Ονοματεπώνυμο Πέρασε τα όρια
των Αγωνισμάτων
Πέτυχε στη Σχολή
Προσφιλίδης Απόστολος Πυροσβεστικής Σ.Σ.Α.Σ. Ιατρικό 2ος
Τάτος Αθανάσιος Πυροσβεστικής Σ.Σ.Α.Σ. Οικονομικό
Ταχτσίδου Πολυξένη Στρατιωτικών Σχολών Σ.Σ.Α.Σ. Οικονομικό
Κατσίφα Δήμητρα Στρατιωτικών Σχολών Σ.Ι. Ελεγκτών Αεράμυνας
Φούρναρη Μαρία Πυροσβεστικής Σ.Ι. Μηχανικών
Δασούλας Πέτρος Στρατιωτικών Σχολών Σ.Σ.Ε Όπλα
Χαραλαμπίδου Στέλλα Αστυνομίας Αστυφυλάκων
Ναρασιάνη Δήμητρα Αστυνομίας Αστυφυλάκων
Δούφαλη Δήμητρα Αστυνομίας Αστυφυλάκων
Δήμτσιου Μαρία Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ. Σώματα
Γάιρου Ηλιάνα Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ. Σώματα
Γιολτζόγλου Αθανάσιος Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ. Όπλα 1ος
Θωμάς Σεραφείμ Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ. Όπλα 3ος
Γιαννακάρα Κωνσταντίνα Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ. Όπλα 
Στούπη Παρασκευή Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ. Όπλα 
Κωστίλη Αργυρώ Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ.Ν.
Σβάρνας Στράτος  Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Θεσσαλονίκης
Πασχαλίδης Θέμης Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Θεσσαλονίκης
Παπαδόπουλος Αναστάσης Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών
Κατσιάκη Μαριλένα Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Κομοτηνής
Κυριακούλης Σωκράτης Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Κομοτηνής
Νάτσιου Ειρήνη Αστυνομίας Πανεπιστημιακή Αστυνομία
Πρόβατου Έλενα Αστυνομίας Πανεπιστημιακή Αστυνομία
Σταμπούλη Βίκη Πυροσβεστικής ΕΜΟΔΕ
Πειρούνίδου Αθανασία Στρατιωτικών Σχολών Νομική
Πουλιτσίδης Λεωνίδας Στρατιωτικών Σχολών Φαρμακευτική
Κανδυλανάπτου Ζαχαρούλα Πυροσβεστικής Φιλολογίας
Ματσικογιαννης Άρης Πυροσβεστικής Φιλολογίας
Νικάκη Ερμιόνη Στρατιωτικών Σχολών Φιλολογίας
Δράσκας Νικόλαος Στρατιωτικών Σχολών Οικονομικό
Σακελλάρης Άκης Στρατιωτικών Σχολών Οικονομικό
Πετσανίδης Γιώργος Πυροσβεστικής Οικονομικό
Πετροσιάν Βλαδίμηρος Στρατιωτικών Σχολών Οικονομικό
Τζέκος Παναγιώτης Πυροσβεστικής Οικονομικό
Κουκουρούζης Γιώργος Στρατιωτικών Σχολών Οικονομικό
Καπετανίδου Σοφίας Πυροσβεστικής Λογιστικής
Ιορδανίδου Ναταλία Πυροσβεστικής Λογιστικής
Μουσενίκα Ευτυχία Στρατιωτικών Σχολών Μηχανικός Περιβάλλοντος
Λιγκοβανλής Ιωσήφ Πυροσβεστικής Μηχανικός Περιβάλλοντος
Χονδραντώνη Σοφία Στρατιωτικών Σχολών Μηχανικών Χωροταξίας
Γιαννούλης Γιώργος Στρατιωτικών Σχολών Μηχανικών Χωροταξίας
Πενσούδης Αντώνης Πυροσβεστικής Μηχανικών Χωροταξίας
Τσολάκος Αλέξανδρος Στρατιωτικών Σχολών Μηχανικός Διοίκησης
Νασιούδης Αναστάσιος Στρατιωτικών Σχολών Μηχανικός Τηλεπικοινώνιων
Τσιπλακίδης Κώστας Πυροσβεστικής Α.Ε.Ν. Πλοιάρχων
Πεχλιβανίδου Ηλιάννα Πυροσβεστικής Γεωπονικό
Δράκος Δημήτρης Στρατιωτικών Σχολών  
Γεωργακούδη Χρύσα Στρατιωτικών Σχολών  
Γκιοργκούδης Χρήστος Στρατιωτικών Σχολών  
Νικολαΐδης Βασίλης Πυροσβεστικής  
Μπίλιος Δημήτρης Στρατιωτικών Σχολών  
Σαμαράς Γιώργος Στρατιωτικών Σχολών  
Ντινάι Κλέντης Στρατιωτικών Σχολών  
Μπανταδάκη Μαρία Στρατιωτικών Σχολών  
Χαλβατζίδης Τάσος Στρατιωτικών Σχολών  
Παπαγεωργίου Φαίη Στρατιωτικών Σχολών  
Σεμερτζίδης Νικόλας Στρατιωτικών Σχολών  
Πασχάλης Μάριος Στρατιωτικών Σχολών  
Λαδόπουλος Πασχάλης Στρατιωτικών Σχολών  
Μπαλάνος Θωμάς Στρατιωτικών Σχολών  
Αβραμίδου Ελισάβετ Στρατιωτικών Σχολών  
Ξυνάρης Γιάννης Στρατιωτικών Σχολών  
Κυρσταυρίδης Κώστας Στρατιωτικών Σχολών Νοσηλευτικής
Σφονδύλας Στέφανος Πυροσβεστικήςν  
Λαϊνάκης Στέλιος Στρατιωτικών Σχολών  
Καλαϊτζής Σταύρος Πυροσβεστικής  
Κορδελά Στέλλα Στρατιωτικών Σχολών  
Σαμαράς Κώστας Στρατιωτικών Σχολών  
Βασιλειάδης Αθηνόδωρος Στρατιωτικών Σχολών  
Αρουσταμιάν Άννα Στρατιωτικών Σχολών  
Παπαδοπούλου Κωνσταντίνα Στρατιωτικών Σχολών  
Μενεξές Χρήστος Στρατιωτικών Σχολών  

 

Όπου αναγράφεται όρια Πυροσβεστικής τα παιδιά περάσανε και το νέο αγώνισμα της Πυροσβεστικής μεταφορά αλτήρων από 25κιλά στο κάθε χέρι για 100 μέτρα σε 50 δευτερόλεπτα

Λίστα Επιτυχόντων 2020-2021

Ονοματεπώνυμο Πέρασε τα όρια
των Αγωνισμάτων
Πέτυχε στη Σχολή
Τσιώπος Στέλιος Πυροσβεστικής Ανθυποπυραγών
Μόραλη Σοφία Στρατιωτικών Σχολών Σ.Σ.Α.Σ. Οικονομικό
Χατζάκου Μαριέτα Στρατιωτικών Σχολών Σ.Α.Ν.
Φλώρου Ειρήνη Πυροσβεστικής Πυροσβεστών
Γαβριηλίδης Παναγιώτης Πυροσβεστικής Πυροσβεστών
Τρεμούλη Μαρίνα Στρατιωτικών Σχολών Σ.Ι. Ελεγκτών Αεράμυνας
Σπανός Γιάννης Αστυνομίας Αστυφυλάκων
Ξάφη Ευαγγελία Αστυνομίας Αστυφυλάκων
Τσαλής Βασίλης Αστυνομίας Αστυφυλάκων
Ντόβας Μάριος Αστυνομίας Αστυφυλάκων
Μιχαλάκης Βασίλης Αστυνομίας Αστυφυλάκων
Δόμπρογλου Ηλίας Αστυνομίας Αστυφυλάκων
Αδαμίδου Κατερίνα Στρατιωτικών Σχολών Σ.Ν.Δ. Όπλα
Μπογδανάκη Κωνσταντίνα Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ.Ν
Φωτιάδου Φωτεινή Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ. Σώματα
Τσιμπυκτσόγλου Μαρία Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ. Σώματα
Λιόγκου Δημήτρης Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ. Σώματα
Σιώπης Θανάσης Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ. Όπλα
Μυρωνίδου Ελευθερία Στρατιωτικών Σχολών Σ.Σ.Α.Σ. Ιατρικό
Κακάνης Βασίλης Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ. Όπλα
Σαββίδης Μιχάλης ΕΠ.ΟΠ. ΕΠ.ΟΠ.
Τσικούρας Δημήτρης ΕΠ.ΟΠ ΕΠ.ΟΠ.
Δαλούση Κατερίνα Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Θεσσαλονίκης
Μυλωνέλη Εύη Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Θεσσαλονίκης
Κάντζας Φίλιππος Τ.Ε.Φ.Α.Α.  Τ.Ε.Φ.Α.Α. Θεσσαλονίκης
Τριανταφυλλίδης Στάθης Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών
Δεβαμτσής Χάρης Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών
Τασιάκος Ευριπίδης Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Κομοτηνής
Κασιόλα Εύα Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Κομοτηνής
Χατζηιωάννου Στέλλα Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Κομοτηνής
Αστερίου Θωμάς Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Κομοτηνής
Μουρατίδης  Γιαννης Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Κομοτηνής
Κουτζιαρή Μαριαλένα Στρατιωτικών Σχολών Νομική Θεσσαλονίκης
Φώτογλου Φρειδερίκη Στρατιωτικών Σχολών Παιδαγωγικο
Χαρακόπουλος Τάσος Στρατιωτικών Σχολών Μηχανικών Πληροφορικής
Σφονδύλα Ευφροσύνη Στρατιωτικών Σχολών ΠΑΜΑΚ Οικονομικό
Κροκιδά Ευγενία Στρατιωτικών Σχολών Πληροφορική
Χαδιάς Δημήτρης  Στρατιωτικών Σχολών Ψηφιακής Τεχνολογίας
Μαρμαρίδου Μαρία Στρατιωτικών Σχολών Νομική Κομοτηνής
Καλογιάννης Γιώργος Στρατιωτικών Σχολών Λογιστική
Δράκος Δημήτρης  Στρατιωτικών Σχολών Φυσικό
Χαλβατζίδης Τάσος Στρατιωτικών Σχολών  
Χαρμάνας Βασίλης Στρατιωτικών Σχολών Εμποροπλοιάρχων
Γεωργιάδης Νάσος Στρατιωτικών Σχολών  
Μπαλτάς Άκης Στρατιωτικών Σχολών  
Μητάφης Νίκος Στρατιωτικών Σχολών  
Σιβάκης Κώστας Στρατιωτικών Σχολών Λογιστική

Λίστα επιτυχόντων 2019-2020

Ονοματεπώνυμο Πέρασε τα όρια
των Αγωνισμάτων
Πέτυχε στη Σχολή
Παπαϊωάννου Γεωργία Αστυνομίας 2η Αξιωματικών Αστυνομίας με το 10%
Γεροθανάση Ιωάννα Πυροσβεστικής 1η Πυροσβεστών
Κόλλια Χριστίνα Αστυνομίας Αξιωματικών Αστυνομίας
Δούμπαλας Γιώργος Αστυνομίας Αξιωματικών Αστυνομίας
Δούμπαλας Ζαχαρίας Αστυνομίας Αξιωματικών Αστυνομίας
Ζαβουδάκη Κωσταντίνα Αστυνομίας Αξιωματικών Αστυνομίας
Θωμά Χριστίνα Στρατιωτικών Σχολών Ευελπίδων Σώματα
Τάκου Νίκος Αστυνομίας Αστυφυλάκων
Καρμίρης Βασίλης Αστυνομίας Αστυφυλάκων
Κυριακίδης Κώστας Αστυνομίας Αστυφυλάκων
Βαγιάτης Γιώργος Αστυνομίας Αστυφυλάκων
Πίππου Ελένη Αστυνομίας Αστυφυλάκων
Μπαλάσκας Δημήτρης Πυροσβεστικής Πυροσβεστών
Γάιρου Αγαθή Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ. Όπλα
Τάντσες Γιώργος Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ. Όπλα
Χατζηαράπη Μαρία Λιμενικού Σώματος Σχολή Λιμενοφυλάκων
Λιάμπας Χάρης Λιμενικού Σώματος Σχολή Λιμενοφυλάκων (Ειδικές Δυνάμεις)
Χάιδας Δημήτρης Λιμενικού Σώματος Σχολή Λιμενοφυλάκων
Αγγελάκαρου Ειρήνη Αστυνομίας  Αστυφυλάκων
Παπαγιάννη Χρύσα Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Θεσσαλονίκης
Μπανιτσιώτης Θεόδωρος Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Θεσσαλονίκης
Χριστοπούλου Ελένη Τ.Ε.Φ.Α.Α.  Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών
Μακρίδου Στέλλα Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών
Ζώτος Σωκράτης Τ.Ε.Φ.Α.Α.  Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών
Κωτινούδη Ελβίρα Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Κομοτηνής
Μαυρομιχάλης Αντώνης Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Κομοτηνής
Σεντσίκης Κώστας Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Κομοτηνής
Αττίκης Δημήτρης Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Κομοτηνής
Αναγνωστοπούλου Θεοδώρα Στρατιωτικών Σχολών Νομική Θεσσαλονίκης
Μαλιούφα Ανδρονίκη  Στρατιωτικών Σχολών Χημικών Μηχανικών
Ρογκότη Κατερίνα Στρατιωτικών Σχολών Φυσικό Θεσσαλονίκης
Στυλιανίδου Ιωάννα Στρατιωτικών Σχολών Γεωπονικό
Τσιμπουκτσόγλου Μαρία Στρατιωτικών Σχολών Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης
Χατζηπασχάλη Έλενα Στρατιωτικών Σχολών Εργοθεραπείας
Σίσκου Ηλιάνα Στρατιωτικών Σχολών Νοσηλευτική Θεσσαλονίκης
Γκόγκος Δημήτρης Στρατιωτικών Σχολών Πολιτικών Μηχανικών 
Κατσούκας Γιώργος Στρατιωτικών Σχολών Πολυτεχνείο Ξάνθης
Ορφανίδης Δημήτρης Στρατιωτικών Σχολών Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Κοζάνης
Χύτας Ιωάννης Στρατιωτικών Σχολών Οικονομικό
Δασούλα Θεοφανία Στρατιωτικών Σχολών  
Κακάνης Βασίλης Στρατιωτικών Σχολών  
Σιώζος Κώστας Στρατιωτικών Σχολών Μηχανικός Διοίκησης Και Παραγωγής
Μαυρουδόγλου Τάσος Στρατιωτικών Σχολών Τοπογραφικό Σέρρες
Κωτίδης Δημήτρης Στρατιωτικών Σχολών  
Καϊμακάμη Μάρθα Στρατιωτικών Σχολων  
Βουδούρης Γρηγόρης Στρατιωτικών Σχολών  
Δαρίβας Νίκος Λιμενικού Σώματος  
Θυμιόπουλος Θανάσης Στρατιωτικών Σχολών  
Παναγιωτίδης Παναγιώτης Στρατιωτικών Σχολών  
Μυρωνίδης Μιχάλης Στρατιωτικών Σχολών Οικονομικό Θεσσαλονίκης
Χαρακόπουλος Τάσος Στρατιωτικών Σχολών Πληροφορικής Καστοριά
Χαρμάνας Βασίλης Στρατιωτικών Σχολών  
Μακρή Σοφία Αστυνομίας  

Λίστα επιτυχόντων 2018-2019

Ονοματεπώνυμο Πέρασε τα όρια
των Αγωνισμάτων
Πέτυχε στη Σχολή
Αλεπάκη Έφη Στρατιωτικών Σχολών Σ.Σ.Α.Σ Νομική
Μοσχολιού Ροδόπη Πυροσβεστικής Ανθυποπυραγών
Σαράφης Χρήστος  Αστυνομίας Αξιωματικών Αστυνομίας
Κατερίνα Μανώλη Αστυνομίας Αξιωματικών Αστυνομίας
Ξανθιάκου Αναστασία Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ.Α Τεχνολογικής Υποστήριξης
Δούμπαλα Δήμητρα Στρατιωτικών Σχολών Ευελπίδων Όπλα
Μητάκης Κωνσταντίνος Αστυνομίας Αστυφυλάκων
Δελλόπουλος Στέλιος Λιμενικού Σχολή Λιμενοφυλάκων
Δούμπαλας Δημήτρης Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ Όπλα
Σιδηροπούλου Θένια Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ Όπλα
Στάμου Αναστασία Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ Όπλα
Τριανταφύλλου Νικάνωρας Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ. Όπλα
Παπαρούνα Μαρία Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ. Όπλα
Φωτιάδου Σοφία Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ. Όπλα
Δημητριάδης Άγγελος Λιμενικού Σώματος Σχολή Λιμενοφυλάκων
Βάγιας Σωκράτης Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Θεσσαλονίκης
Σπυρίδης Μιχάλης Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Θεσσαλονίκης
Ταταρίδης Γιώργος Τ.Ε.Φ.Α.Α.  Τ.Ε.Φ.Α.Α. Θεσσαλονίκης
Καζινέρης Γιάννης Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών
Δαλκίδου Κάλη Τ.Ε.Φ.Α.Α.  Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών
Τιτοπούλου Στεφανία Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών
Αλεπάκη Νίκη Στρατιωτικών Σχολών Φαρμακευτική Θεσσαλονίκης
Χαριστός Γιώργος Στρατιωτικών Σχολών Ιατρική Αλέξανδρούπολης
Λιόλιου Ελεάννα Στρατιωτικών Σχολών Ιατρική Αλέξανδρούπολης
Σαϊτιώτη Μαρία Στρατιωτικών Σχολών Νομική Θεσσαλονίκης
Τσένοβα Ραντόια Στρατιωτικών Σχολών Οικονομικό
Παρακευοπούλου Άννα Στρατιωτικών Σχολών Μαθηματικό
Μπίσμπα Ανδριάννα Στρατιωτικών Σχολών Ειδικης Αγωγής
Φωτιάδου Σοφία Στρατιωτικών Σχολών Τοπογράφων
Κοτανίδου Γαλήνη Αστυνομίας Ειδικής Αγωγής Θεσσαλονίκη
Δημητριάδης Άγγελος Στρατιωτικών Σχολών Οικονομικό
Εμμανουηλίδης Στέλιος Στρατιωτικών Σχολών Μαθηματικό
Τριανταφυλλίδης Παύλος Στρατιωτικών Σχολών Φιλοσοφική
Αγγελάκαρου Ειρήνη ΣΤρατιωτικών Σχολών Φιλολογία
Παπαχρίστου Γιώργος Στρατιωτικών Σχολών Μηχανικών Τοπογράφων
Κουπίδης Άλκης Στρατιωτικών Σχολών Γεωλογίας
Βασιλείου Ελευθέριος Στρατιωτικών Σχολών Εμποροπλοιάρχων
Πεΐδης Φίλιππος Στρατιωτικών Σχολών Μηχανικών Παραγωγής
Βέρρου Αντωνία Στρατιωτικών Σχολών Βιοιατρικών Σπουδών
Κωτίδης Δημήτρης Στρατιωτικών Σχολών Μηχανικός Σχεδίασης Προϊόντων
Λουκάς Γιάννης Στρατιωτικών Σχολων  
Μαμάκη Κυριακή Στρατιωτικών Σχολών  
Καλησπεράτος Αργύρης Στρατιωτικών Σχολών  
Ζαβουδάκη Κωνσταντίνα Αστυνομίας  
Μιχελάκη Κωνσταντίνα Στρατιωτικών Σχολών  
Μυρωνίδου Ελευθερία Στρατιωτικών Σχολών Φυσικό Καβάλας

Λίστα Επιτυχόντων 2017-2018

Ονοματεπώνυμο Πέρασε τα όρια
των Αγωνισμάτων
Πέτυχε στη Σχολή
Παλάσκα Σμαρώ Στρατιωτικών Σχολών ΣΣΑΣ Ιατρικό
Παπαδοπούλου Άννα Μαρία Αστυνομίας Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας
Βλάχος Αλέξανδρος Στρατιωτικών Σχολών Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας
Χατζησταμάτη Σοφία Στρατιωτικών Σχολών ΣΣΑΣ Οικονομικό
Παπαδόπουλος Θέμης Αστυνομίας Αστυφυλάκων
Γεωργίου Ξένια Στρατιωτικών Σχολών Σχολή Αξιωματικών Νοσηλείας ΣΑΝ
Κουρέτα Ιωάννα Στρατιωτικών Σχολών ΣΣΑΣ Οικονομικό
Δημήτογλου Αθηνά Πυροσβεστικής Πυροσβεστων
Ζαβουδάκη Κωνσταντινα Αστυνομίας Αστυφυλάκων
Φουντούκης Γιάννης Αστυνομίας Αστυφυλακων
Παπαδόπουλος Σάββας Στρατιωτικών Σχολών ΣΜΥΑ Κατεύθυνση Διοικητικής Και Εφοδιαστικής Υποστήριξης
Μανωλή Κατερίνα Στρατιωτικών Σχολών ΣΜΥΑ Κατεύθυνση Διοικητικής Και Εφοδιαστικής Υποστήριξης
Τάκου Νίκος Στρατιωτικών Σχολών Ευελπίδων Όπλα ΣΣΕ
Παπανικολάου Ελένη Αστυνομίας Αστυφυλακων
Περπερή Μαίρη Στρατιωτικών Σχολών ΣΜΥ Όπλα
Μπουλιόπουλος Σταύρος Στρατιωτικών Σχολών Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΑΠΘ
Ευσταθιάδης Γιάννης Στρατιωτικών Σχολών Ιατρική Λάρισα
Τοπουρτή Χρυσάνθη Στρατιωτικών Σχολών Νοσηλευτική Αθηνών
Ουζούνη Μάγδα Στρατιωτικών Σχολών Ψυχολογία ΑΠΘ
Σιδηροπούλου Θένια Στρατιωτικών Σχολών Παιδαγωγικό ΑΠΘ
Μπλάγα Ελένη Στρατιωτικών Σχολών Ψυχολογία ΑΠΘ
Χατούδης Άγγελος Στρατιωτικών Σχολών Διοίκησης επιχειρήσεων-Διοίκηση τουριστικών επιχειρήσεων και επιχειρήσεων φιλοξενίας
Μπαλτά Κατερίνα Στρατιωτικών Σχολών Ασφαλιστική και στατιστική επιστημη
Σουσλόγλου Αντώνης Στρατιωτικών Σχολών Οικονομικό Μακεδονία
Καλησπεράτος Αργύρης Στρατιωτικών Σχολών τοπογραγων
Κουρεξίδης Δημήτρης Στρατιωτικών Σχολών Νοσηλευτική Θεσσαλονίκης
Παπαδόπουλος Βλαδίμηρος Στρατιωτικών Σχολών ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΣΙΝΔΟ
Νάτσιου Ειρήνη Αστυνομίας  
Παπαρούνα Μαρία Στρατιωτικών Σχολών  
Σαμαράς Παύλος Στρατιωτικών Σχολών Τεχνολόγων Γεωπόνων
Μανιώτης Σεραφείμ Τεφαα Τεφαα Σερρών
Βασιλειάδης Θεόφιλος Τεφαα Τεφαα Σερρών
Σύλλα Κική Τεφαα Τεφαα Σερρών
Δεληγιαννάκης Δημήτρης Τεφαα Τεφαα Τρικάλων
Λαζαρίδης Δημήτρης Τεφαα Τεφαα Κομοτηνής
Σιμιτσής Κίμωνας Τεφαα Τεφαα Κομοτηνής
Μπολδόγλου Νικηφόρος Τεφαα Τεφαα Σερρών
Τσιουμπλιέκης Κωνσταντίνος Τεφαα Τεφαα Κομοτηνής
Νάκος Στέργιος Τεφαα Τεφαα Σερρων

Λίστα Επιτυχόντων 2016-2017

Ονοματεπώνυμο Πέρασε τα όρια
των Αγωνισμάτων
Πέτυχε στη Σχολή
Τσιτούρης Φώτης Όπλων και Σωμάτων Στρατού ΣΜΥΑ - Κατεύθυνση Τεχνολογικής Υποστήριξης
Καγιάννη Γεωργία Όπλων και Σωμάτων Στρατού ΣΣΑΣ Κτηνιατρικό
Μάτσκου Νίκη Όπλων και Σωμάτων Στρατού ΣΑΝ
Βασιλειάδου Αλεξάνδρα Όπλων και Σωμάτων Στρατού Στρατολογικό ΣΣΑΣ
Βιολιτζής Στέφανος Αστυνομίας Αστυφυλάκων
Γκουβεντάρη Εύη Αστυνομίας Αστυφυλάκων
Παπαδοπούλου Ελένη Όπλων και Σωμάτων Στρατού ΣΜΥΑ- Κατεύθυνση Διοικητικής Και ΕφοδιαστικήςΥποστήριξης
Μακρή Κέλυ Πυροσβεστικής Πυροσβεστών
Σαμαράς Άγγελος Αστυνομίας Αστυφυλάκων
Μητσάνη Άννα Αστυνομίας Αστυφυλάκων
Μέγας Θανάσης Όπλων και Σωμάτων Στρατού Ευελπίδων Όπλα
Αλεξανδρή Μαριαλένα Όπλων και Σωμάτων Στρατού Ευελπίδων
Ευθυμιάδης Μιχάλης Όπλων και Σωμάτων Στρατού Ευελπίδων
Τσιοσκουνίδου Ανατολή Όπλων και Σωμάτων Στρατού ΣΜΥΑ - Κατεύθυνση Τεχνολογικής Υποστήριξης
Δούμπαλα Δήμητρα Όπλων και Σωμάτων Στρατού ΣΜΥ Όπλα
Μάτσκου Νίκη Όπλων και Σωμάτων Στρατού ΣΑΝ
Δημήτογλου Αθηνα Αστυνομίας  
Τσίντσαρ Νικολέτα Όπλων και Σωμάτων Στρατού Φυσικό Θεσσαλονίκης
Σιδηροπουλου Θένια Όπλων και Σωμάτων Στρατού Παιδαγωγικό Αλεξανδρούπολης
Γιοβανούδη Ελένη Όπλων και Σωμάτων Στρατού Ηλέλτρολόγων Μηχανικών Βόλος
Πεχλιβανίδου Μαρία Όπλων και Σωμάτων Στρατού Φιλολογίας Θεσσαλονίκης
Ζαβουδάκη Κωνσταντίνα Όπλων και Σωμάτων Στρατού  
Κατσούκης Μπάμπης Όπλων και Σωμάτων Στρατού Εφαρμοσμένης Πληροφορίκης Θεσααλονίκη
Πανώρα Κατερίνα Όπλων και Σωμάτων Στρατού Γεωλογία Θεσσαλονίκης
Μπολδόγλου Νικηφόρος Όπλων και Σωμάτων Στρατού Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Κοζανη
Μπασιούκας Γιώργος Αστυνομίας  
Πασχαλίδης Ακύλας Όπλων και Σωμάτων Στρατού Παιδαγωγικό Φλώρινα
Μακρή Σοφία Όπλων και Σωμάτων Στρατού Θεολογία Θεσσαλονίκης
Πεκρίδης Αριστοτέλης Όπλων και Σωμάτων Στρατού Γεωλογια Θεσσαλονίκης
Δεληγιαννακης Δημήτρης Όπλων και Σωμάτων Στρατού Πληροφοριακών Μέσων και Επικοινωνίας Καστοριά
Ασαρίδης Παναγιώτης Όπλων και Σωμάτων Στρατού και Τεφαα Πουθενά
Παπαρούνα Μαρία Όπλων και Σωμάτων Στρατού, Τεφαα Αρχιτεκτονική Τοπίου Δράμα
Θεοδωρίδης Δημήτρης Όπλων και Σωμάτων Στρατού , Τεφαα Μηχανικών Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου
Σταματης Κρότκας Αστυνομίας  
Παππα Δήμητρα Όπλων και Σωμάτων Στρατού  
Χνιτίδου Δήμητρα Όπλων και Σωμάτων Στρατού Μαθηματικό και Χρηματοοικονομικο Σάμο
Τσακίρης Δημήτρης Τεφαα Τεφαα Θεσσαλονίκης
Καλτσίδης Νίκος Τεφαα Τεφαα Θεσσαλονίκης
Ζώτο Παντελής Τεφαα Τεφαα Θεσσαλονίκης
Μαλιόγλου Ειρήνη Τεφαα Τεφαα Θεσσαλονίκης
Μωρέτη Δέσποινα Τεφαα Τεφαα Θεσσαλονίκης
Στεφάκη Βούλα Τεφαα Τεφαα Σερρών
Παπουτσής Δημήτρης Τεφαα Τεφαα Σερρών
Κέλογλου Ραφαήλ Τεφαα Τεφαα Κομοτηνής
Μπουγιουκλής Γιάννης Τεφαα Τεφαα Σερρών
Τσερτσελής Αντρέας Τεφαα Τεφαα Κομοτηνής
Ζιάρας Γιώργος Τεφαα Τεφαα Κομοτηνής
Τσερτσελής Αντρέας Τεφαα Τεφαα Κομοτηνής

Λίστα Επιτυχόντων 2015-2016

Ονοματεπώνυμο Πέρασε τα όρια
των Αγωνισμάτων
Πέτυχε στη Σχολή
Σωτηριάδου Γεωργία Σωμάτων Στρατού Σ.Α.Ν
Παπαδημητρίου Αποστολια Όπλων και Σωμάτων Στρατού Σ.Υ.Δ
Καούνη Άννα Όπλων και Σωμάτων Στρατού Σ.Μ.Υ Σώματα
Μόκαλης Περικλής Όπλων και Σωμάτων Στρατού Σ.Μ.Υ Όπλα
Μπογιατζόγλου Ευθύμης Όπλων και Σωμάτων Στρατού Σ.Μ.Υ Όπλα
Μπαδέκας Νεκτάριος Όπλων και Σωμάτων Στρατού Σ.Ν.Δ 3648/01
Δημητριάδης Γιάννης Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Θεσσαλονίκης
Μουλαδούδης Θανάσης Τ.Ε.Φ.Α.Α Τ.Ε.Φ.Α.Α. Κομοτηνής
Αλεξίου Άγγελος Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών
Λεμοντσής Νίκος Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών
Ναάς Αλέξης Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Κομοτηνής
Μητκάκης Γιάννης Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Κομοτηνής
Σαχίνης Χρυσόστομος Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών
Σαπλαχίδης Γιάννης Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών
Κεβεντζίδου Μαρία Όπλων και Σωμάτων Στρατού Ιατρική Σχολή Αλεξανδρούπολης
Μπιτζένη Άννα Όπλων και Σωμάτων Στρατού Οδοντιατρική Θεσσαλονίκης
Στούμπου Ροδούλα Όπλων και Σωμάτων Στρατού Χημικό Θεσσαλονίκης
Λιουτά Ελένη Σωμάτων Στρατού Ηλεκτρολόγων Μηχανικών
Αλεξανδρή Μαριαλένα Όπλων και Σωμάτων Στρατού Γεωπονία Θεσσαλονίκης
Μάτσκου Νίκη Όπλων και Σωμάτων Στρατού Πληροφορική με Εφαρμογές Βιοιατρικής
Ζάββα Χριστιάνα Σωμάτων Στρατού Λογιστικής και χρηματοοικονομικής Θεσσαλονίκης
Μπαζούκας Κλέαρχος Αστυνομίας και Πυροσβεστικής Χρηματοοικονομικό Θεσσαλονίκης
Δούμπαλα Δήμητρα Αστυνομίας και Πυροσβεστικής Μηχανολόγων Τοπογράφων Α.Π.Θ

Λίστα Επιτυχόντων 2014-2015

Ονοματεπώνυμο Πέρασε τα όρια
των Αγωνισμάτων
Πέτυχε στη Σχολή
Τσιάγκα Μαρία Όπλων και Σωμάτων Στρατού ΣΣΑΣ Ιατρικό
Μπάκου Δώρα Όπλων και Σωμάτων Στρατού ΣΣΑΣ Στρατολογικό
Καραλή Ευαγγελία Όπλων και Σωμάτων Στρατού Σ.Υ.Δ (Η μόνη που εισήχθη με το 10%)
Γεωργίου Αγγελική Όπλων και Σωμάτων Στρατού Σ.Υ.Δ 12η
Τσιάγκας Χρήστος Όπλων και Σωμάτων Στρατού Ευελπίδων 15ος
Παρασκευόπουλος Παντελής Όπλων και Σωμάτων Στρατού Σ.Τ.Υ.Α
Σταμούλη Βιβή Όπλων και Σωμάτων Στρατού Σ.Α.Ν
Σίσκου Παρασκευή Όπλων και Σωμάτων Στρατού Ευελπίδων
Χαραλαμπίδου Αναστασία Όπλων και Σωμάτων Στρατού Ευελπίδων
Νασιούδης Θωμάς Όπλων και Σωμάτων Στρατού Σ.Μ.Υ
Κοθώνα Σοφία Όπλων και Σωμάτων Στρατού Σ.Μ.Υ 29η
Πάντσιου Αδαμαντία Όπλων και Σωμάτων Στρατού Σ.Μ.Υ.Ν
Κυριακού Λένα Όπλων και Σωμάτων Στρατού Παιδαγωγικό Θεσσαλονίκης
Τζέμη Μαρία Όπλων και Σωμάτων Στρατού Οδοντιατρικό Θεσσαλονίκης
Χατζηκωστόπουλος Θανάσης Όπλων και Σωμάτων Στρατού Ψυχολογία
Σερέτη Φρόσω Όπλων και Σωμάτων Στρατού Παιδαγωγικό Θεσσαλονίκης
Μαναβή Χριστίνα Όπλων και Σωμάτων Στρατού Πληροφορική Θεσσαλονίκης
Δεβρελής Σταύρος Όπλων και Σωμάτων Στρατού Εφαρμοσμένη Πληροφορική
Βλαχογιώργου Κωνσταντίνα Όπλων και Σωμάτων Στρατού Θεολογία Θεσσαλονίκης
Τσακμάκης Θανάσης Όπλων και Σωμάτων Στρατού Πληροφορική Λαμία
Καραμπέρας Στέφανος Όπλων και Σωμάτων Στρατού Πληροφορικής Λαμίας
Μούχλια Μαριάνθη Όπλων και Σωμάτων Στρατού Μηχανικών Χωροταξίας
Βαρσαμής Θανάσης Όπλων και Σωμάτων Στρατού Πληροφορική Λαμίας
Νέστωρ Λιάνα Όπλων και Σωμάτων Στρατού Μαθηματικό Κρήτη
Τσιαούσης Κώστας Αστυνομίας Λογιστική και Χρηματοοικονομική Σέρρες
Παρπούλα Ζέφη Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Θεσσαλονίκης
Λαζαρίδης Γιάννης Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Θεσσαλονίκης
Πλατής Δημήτρης Τ.Ε.Φ.Α.Α Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τρικάλων
ΙωαννίδηςΠαύλος Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τρικάλων
Πάσσαρης Τάσος Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών
Τερζή Ελίζα Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α Σερρών
Πάσσαρης Γιώργος Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών
Μιχαλούδης Δημήτρης Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Κομοτηνής
Μουδούρης Γιώργος Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών
Γκέλος Θανάσης Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών

Λίστα Επιτυχόντων 2013-2014

Ονοματεπώνυμο Πέρασε τα όρια
των Αγωνισμάτων
Πέτυχε στη Σχολή
ΑΓΓΕΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΟΠΛΑ
ΑΛΕΞΑΚΗ ΒΑΓΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ
ΑΡΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΒΑΓΚΕΛΗ ΣΟΦΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΒΕΡΕΣΕΤΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 7ος ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΟΠΛΑ
ΓΟΥΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 7η ΣΥΔ
ΓΡΗΓΟΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΓΩΝΙΑΔΟΥ ΛΟΥΚΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΣΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΔΑΓΚΛΗ ΚΙΚΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
ΖΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΣΑΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΟ
ΘΕΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
ΚΑΝΑΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΚΑΝΤΕΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΤΥΑ
ΚΙΟΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΣΩΜΑΤΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΧΗΜΙΚΟ
ΛΑΓΟΥΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 1η ΣΥΔ ( 10% )
ΛΙΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΣΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗ
ΜΑΔΕΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΜΑΥΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΣΩΜΑΤΑ
ΜΕΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 6η ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΟΠΛΑ
ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗ ΠΩΛΙΝΑ ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 9η ΣΥΔ
ΜΠΑΔΕΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΓΕΩΠΟΝΙΑ
ΜΠΑΛΑΦΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
ΝΕΣΤΩΡ ΛΙΑΝΑ  ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
ΝΤΕΛΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
ΠΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
ΠΑΝΤΣΙΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΗΣΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΤΥΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΠΑΤΡΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 3η ΣΑΝ
ΠΕΤΡΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΦΑΑ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΡΟΥΠΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
ΣΤΑΜΑΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
ΤΖΑΓΓΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΛΠΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΤΟΠΑΛΗΣ ΜΗΝΑΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΦΛΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΛΠΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΦΟΡΟΤΖΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΟΠΛΑ
ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΟΠΛΑ
ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΟΠΛΑ
ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΙΔΟΥ ΤΡΙΓΩΝΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΣΑΚΑΡΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ
ΖΑΒΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ
ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ
ΒΑΡΒΑΛΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

Λίστα Επιτυχόντων 2012-2013

Ονοματεπώνυμο Πέρασε τα όρια
των Αγωνισμάτων
Πέτυχε στη Σχολή
ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 1η ΣΣΑΣ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΟ 19.345 (10%)
ΓΙΑΜΟΥΣΤΑΡΗ ΚΟΡΙΝΑ ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 1η ΣΣΑΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ    18.987
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΣΑΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟ
ΠΑΙΔΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΣΩΜΑΤΑ
ΚΑΡΑΜΠΕΡΑΣ ΧΑΡΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΤΥΑ
ΣΙΣΚΟΣ ΖΩΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
ΒΑΛΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΟΠΛΑ
ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΙΑΤΡΙΚΗ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΣΕΡΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΓΕΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
ΒΕΡΒΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
ΡΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ
ΚΙΟΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ
ΛΙΧΟΥΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΜΗΤΣΑΝΑ ΕΛΠΙΔΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ
ΜΠΑΓΓΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ
ΚΩΣΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΡΕΤΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
ΛΑΔΑ ΑΝΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
ΠΑΤΡΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΠΕΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΤΣΙΝΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΤΣΙΟΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΦΟΡΟΤΖΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΡΩΜΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΙΑΤΡΙΚΗ
ΣΙΣΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΓΕΩΛΟΓΙΑ
ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ
ΔΗΜΟΥΛΑ ΑΝΝΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥΝ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΟΛΠΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΜΟΣΧΟΒΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΙΤΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
ΜΠΑΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ ΟΛΠΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ
ΝΕΡΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
ΠΑΝΤΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
ΚΑΤΣΙΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΤΖΟΒΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ
ΧΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ
ΣΤΡΑΒΟΔΗΜΟΥ ΞΕΝΙΑ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ
ΤΣΙΑΚΟΥ ΕΥΠΡΑΞΙΑ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Λίστα Επιτυχόντων 2011-2012

Ονοματεπώνυμο Πέρασε τα όρια
των Αγωνισμάτων
Πέτυχε στη Σχολή
ΒΑΡΣΑΜΗ ΜΑΡΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 1η ΣΣΑΣ ΙΑΤΡΙΚΟ
ΓΟΥΣΙΟΥ ΔΑΝΑΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 12η ΣΣΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΣΙΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΣΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΙΚΑΡΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΣΜΑ)
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΑΡΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΣΩΜΑΤΑ
ΦΟΡΟΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΟΠΛΑ
ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΟΠΛΑ
ΒΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΤΥΑ
ΣΤΡΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΣΩΜΑΤΑ
ΜΕΛΛΙΟΥ ΑΝΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΟΠΛΑ
ΓΩΝΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΟΠΛΑ
ΚΙΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΚΟΥΡΟΥΤΖΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΚΩΣΤΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΜΠΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΤΑΞΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΝΕΣΤΩΡ ΦΑΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΣΤΑΧΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΚΙΟΚΠΑΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΙΑΤΡΙΚΗ
ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΓΚΑΓΚΟΣ ΠΟΛΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΚΟΥΜΠΙΑ ΡΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΙΧΑΝΙΚΩΝ
ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΚΟΥΡΟΥΝΤΙΩΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΔΟΛΥΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΦΑΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
ΦΟΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΦΑΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΠΙΔΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
ΜΙΡΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ
ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΧΑΤΖΗΜΠΕΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ
ΓΚΙΚΑ ΧΑΡΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ
ΔΙΓΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΟΧΗΜΑΤΩΝ
ΤΣΙΛΙΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
ΤΣΙΜΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
ΤΣΙΟΥΜΛΕΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ

Λίστα Επιτυχόντων 2010-2011

Ονοματεπώνυμο Πέρασε τα όρια
των Αγωνισμάτων
Πέτυχε στη Σχολή
ΒΑΡΣΑΜΗ ΜΑΡΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 1η ΣΣΑΣ ΙΑΤΡΙΚΟ
ΓΟΥΣΙΟΥ ΔΑΝΑΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 12η ΣΣΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΣΙΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΣΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΙΚΑΡΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΣΜΑ)
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΑΡΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΣΩΜΑΤΑ
ΦΟΡΟΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΟΠΛΑ
ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΟΠΛΑ
ΒΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΤΥΑ
ΣΤΡΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΣΩΜΑΤΑ
ΜΕΛΛΙΟΥ ΑΝΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΟΠΛΑ
ΓΩΝΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΟΠΛΑ
ΚΙΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΚΟΥΡΟΥΤΖΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΚΩΣΤΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΜΠΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΤΑΞΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΝΕΣΤΩΡ ΦΑΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΣΤΑΧΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΚΙΟΚΠΑΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΙΑΤΡΙΚΗ
ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΓΚΑΓΚΟΣ ΠΟΛΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΚΟΥΜΠΙΑ ΡΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΙΧΑΝΙΚΩΝ
ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΚΟΥΡΟΥΝΤΙΩΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΔΟΛΥΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΦΑΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
ΦΟΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΦΑΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΠΙΔΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
ΜΙΡΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ
ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΧΑΤΖΗΜΠΕΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ
ΓΚΙΚΑ ΧΑΡΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ
ΔΙΓΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΟΧΗΜΑΤΩΝ
ΤΣΙΛΙΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
ΤΣΙΜΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
ΤΣΙΟΥΜΛΕΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ

Λίστα Επιτυχόντων 2009-2010

Ονοματεπώνυμο Πέρασε τα όρια
των Αγωνισμάτων
Πέτυχε στη Σχολή
ΤΣΟΚΑΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΣΑΣ ΙΑΤΡΙΚΟ 7ος
ΦΟΝΤΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΣΑΣ ΙΑΤΡΙΚΟ
ΧΑΝΤΟΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΣΑΣ ΙΑΤΡΙΚΟ
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
ΚΑΡΑΜΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΣΩΜΑΤΑ 2ος
ΒΟΥΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΑ
ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΣΑΣ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΟ 2η ειδ. κατ.
ΔΕΜΙΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΣΩΜΑΤΑ
ΜΗΤΑΣ ΤΑΣΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΥΔ
ΜΠΟΤΣΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
ΑΓΡΑΓΓΕΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ & ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜ. ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΟΠΛΑ
ΘΥΜΙΟΥΔΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΟΥΒΛΗΣ ΦΩΤΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΕΛΕΝΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΚΟΣΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ
ΚΡΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΔΑΣΙΟΣ ΤΑΣΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΙΚΑΡΩΝ
ΠΑΠΑΡΗ ΒΑΣΩ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ
ΜΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΒΕΡΓΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΜΠΟΛΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΓΚΟΥΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΜΠΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΑΔΑΜΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΆΓΓΕΛΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ
ΜΠΟΓΔΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥΝ
ΣΟΥΡΒΑ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΠΕΡΓΑΜΑΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΘΑΝΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΤΖΗΚΑ ΤΖΕΝΗ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ ΛΙΜΕΝΙΚΟ
ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΚΕΛΛΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΠΟΠ
ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΝΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΠΟΠ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΤΖΕΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΠΟΠ
ΑΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΠΟΠ
ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΜΠΑΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΚΑΛΥΒΑΤΣΗ ΜΑΡΙΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ  
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ  
ΣΚΟΥΛΗΣ ΑΡΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ  
ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΠΟΠ
ΔΟΥΙΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ  
ΔΑΛΚΙΤΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ  
ΚΟΥΙΤΖΟΓΛΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ  
ΑΓΙΟΣΤΡΑΤΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ  
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ  
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΣΑΡΑΚΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ  
ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ  
ΚΕΜΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΓΕΩΠΟΝΙΑ
ΠΟΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
ΠΑΣΙΑΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΣΑΣ ΙΑΤΡΙΚΟ 5η
ΛΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΣΑΣ ΙΑΤΡΙΚΟ 11ος
ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΣΑΣ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΟ
ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΣΜΑ)
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΣΩΜΑΤΑ
ΠΑΤΕΝΙΑΤΖΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΟΠΛΑ
ΣΤΕΦΑΔΟΥΡΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΟΠΛΑ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΤΥΑ
ΒΑΛΣΑΜΗ ΒΕΦΗ ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΤΥΑ
ΠΙΤΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ (ΣΝΔ)
ΤΣΙΡΩΝΗ ΕΛΠΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΣΩΜΑΤΑ
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΦΩΤΣΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΑΝΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥΝ
ΧΟΝΔΡΟΣΠΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥΝ
ΓΚΙΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΟΠΛΑ
ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΓΚΑΖΓΚΑΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΔΩΡΑ ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΓΔΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΠΟΠ
ΓΡΙΒΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
ΚΟΥΙΜΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ
ΚΟΤΣΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΟΥΖΟΥΝΗ ΒΑΣΩ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
ΚΑΙΣΗ ΒΑΣΩ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
ΤΙΛΚΙΤΣΙΑΝ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΑΓΡΟT. OΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
ΤΣΟΝΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΒΛΑΧΟΥΛΗ ΜΑΡΘΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΔΙΑΜΕΛΑ ΧΡΥΣΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΜΑΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΠΑΤΣΙΑ ΠΑΥΛΙΝΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΑΡΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΔΟΞΑΝΗΣ ΑΡΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΚΟΥΚΟΥΤΖΕΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΚΟΥΦΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΜΠΑΛΑΡΜΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΠΑΓΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΠΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΡΟΔΟΛΦΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ
ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΑΝΩ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
ΖΛΑΤΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΔΙΑΧ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ
ΑΝΤΩΝΟΥΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΚΑΠΙΤΑΝΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΟΧΗΜΑΤΩΝ
ΜΠΕΡΜΠΕΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΑΓΡ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
ΨΑΡΑΔΕΛΗΣ ΜΑΝΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΕΜΠΟΡ. ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΦΑΑ ΣΕΡΡΩΝ
ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΦΑΑ ΣΕΡΡΩΝ